T491D475K050AT4280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D475K050AT4280
JLCPCB Part #
C5106880
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS