T491D337K010AT7027
MFR.Part #
T491D337K010AT7027
JLCPCB Part #
C1963447
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS