T491D336M035AT2478
MFR.Part #
T491D336M035AT2478
JLCPCB Part #
C1964455
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 600mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS