T491D336M025AT2478
MFR.Part #
T491D336M025AT2478
JLCPCB Part #
C1958865
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS