T491D336M020AT7027
MFR.Part #
T491D336M020AT7027
JLCPCB Part #
C1961599
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS