T491D336M020AT2478
MFR.Part #
T491D336M020AT2478
JLCPCB Part #
C1959636
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS