T491D336M016ATAUTO
MFR.Part #
T491D336M016ATAUTO
JLCPCB Part #
C4985563
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS