T491D336K025ATAUTO7280
MFR.Part #
T491D336K025ATAUTO7280
JLCPCB Part #
C1959710
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS