T491D336K010AT4539
MFR.Part #
T491D336K010AT4539
JLCPCB Part #
C1958405
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS