T491D336K010AT4280
MFR.Part #
T491D336K010AT4280
JLCPCB Part #
C1958409
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS