T491D336K010AT2478
MFR.Part #
T491D336K010AT2478
JLCPCB Part #
C4980096
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS