T491D335M050AT4153
MFR.Part #
T491D335M050AT4153
JLCPCB Part #
C7356262
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 3.3uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS