T491D227K010AT4153
MFR.Part #
T491D227K010AT4153
JLCPCB Part #
C4952339
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS