T491D227K006AT2478
MFR.Part #
T491D227K006AT2478
JLCPCB Part #
C1959418
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 6.3V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS