T491D226M025AT7454
MFR.Part #
T491D226M025AT7454
JLCPCB Part #
C1957272
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS