T491D226M025AT4822
MFR.Part #
T491D226M025AT4822
JLCPCB Part #
C1962730
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS