T491D226M025AT2478
MFR.Part #
T491D226M025AT2478
JLCPCB Part #
C1959559
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS