T491D226M020AT40687280
MFR.Part #
T491D226M020AT40687280
JLCPCB Part #
C1957596
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS