T491D226M020AT2478
MFR.Part #
T491D226M020AT2478
JLCPCB Part #
C1962539
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS