T491D226M016AT24787027
MFR.Part #
T491D226M016AT24787027
JLCPCB Part #
C1847637
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS