T491D226K025AT7280
MFR.Part #
T491D226K025AT7280
JLCPCB Part #
C1957311
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS