T491D226K020ATZQ01
MFR.Part #
T491D226K020ATZQ01
JLCPCB Part #
C4987905
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS