T491D226K020AT7650
MFR.Part #
T491D226K020AT7650
JLCPCB Part #
C1958260
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS