T491D226K016AT4280
MFR.Part #
T491D226K016AT4280
JLCPCB Part #
C1957585
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS