T491D225M050AT2478
MFR.Part #
T491D225M050AT2478
JLCPCB Part #
C1960935
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2.5Ω 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS