T491D157K016AT7027
MFR.Part #
T491D157K016AT7027
JLCPCB Part #
C4952497
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 16V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS