T491D157K016AT2478
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D157K016AT2478
JLCPCB Part #
C1960182
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 16V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS