T491D157K006AT4659
MFR.Part #
T491D157K006AT4659
JLCPCB Part #
C1958566
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS