T491D157K004AT
MFR.Part #
T491D157K004AT
JLCPCB Part #
C1959008
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 173mA@100kHz 4V 6uA@25℃,5min 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS