T491D156M035AT2478
MFR.Part #
T491D156M035AT2478
JLCPCB Part #
C1960066
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS