T491D156M035AT
MFR.Part #
T491D156M035AT
JLCPCB Part #
C2798054
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 173mA@100kHz 35V 5.3uA@25℃,5min 800mΩ@100kHz ±20% SMD,4.3x7.3mm Tantalum Capacitors ROHS