T491D156M025AT7454
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D156M025AT7454
JLCPCB Part #
C1957223
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS