T491D156K035ZGPB07Z011
MFR.Part #
T491D156K035ZGPB07Z011
JLCPCB Part #
C4980064
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS