T491D156K025AT24787622
MFR.Part #
T491D156K025AT24787622
JLCPCB Part #
C4985152
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS