T491D156K020AT4081
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D156K020AT4081
JLCPCB Part #
C1960245
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 20V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS