T491D107M016AT4777
MFR.Part #
T491D107M016AT4777
JLCPCB Part #
C1958991
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS