T491D107M016AT24787622
MFR.Part #
T491D107M016AT24787622
JLCPCB Part #
C4950320
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS