T491D107M016AT2478
MFR.Part #
T491D107M016AT2478
JLCPCB Part #
C1960646
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS