T491D107M010AT47772478
MFR.Part #
T491D107M010AT47772478
JLCPCB Part #
C1962130
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS