T491D107M010AT2478
MFR.Part #
T491D107M010AT2478
JLCPCB Part #
C1962136
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS