T491D107K016AT7634
MFR.Part #
T491D107K016AT7634
JLCPCB Part #
C4981299
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS