T491D107K010AT4860
MFR.Part #
T491D107K010AT4860
JLCPCB Part #
C1958140
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS