T491D107K010AT48507111
MFR.Part #
T491D107K010AT48507111
JLCPCB Part #
C5953798
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS