T491D107K010AT4839
MFR.Part #
T491D107K010AT4839
JLCPCB Part #
C1959649
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS