T491D106M035AT4839
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D106M035AT4839
JLCPCB Part #
C1962200
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS