T491D106M025AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D106M025AH
JLCPCB Part #
C4951327
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors