T491D106K050AT4160
MFR.Part #
T491D106K050AT4160
JLCPCB Part #
C4984779
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS