T491D106K050AT2478
MFR.Part #
T491D106K050AT2478
JLCPCB Part #
C1963190
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS