T491D106K050AG
MFR.Part #
T491D106K050AG
JLCPCB Part #
C1961858
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 173mA@100kHz 50V 5uA@25℃,5min 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS