T491D106K035ATAU04
MFR.Part #
T491D106K035ATAU04
JLCPCB Part #
C1958510
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS